RTAP3ES12W25NS
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAP3ES12W25NS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Fitxak: RTAP3ES12W25NS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
RTAP3ES12W25NSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAP3ES12W25NS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11583 pcs Datuen fitxa RTAP3ES12W25NS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 60V
Amaiera estiloa PC Pin Series RTA
Panela ebakitzeko neurriak - Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 12 Poloniako kopuruan -
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 12 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole Panel atzean sakonera 12.60mm
Uneko balorazioa 150mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Silver
Bizkarreko zirkuitua BCD with Complement Bota angelua 30°
Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 25.00mm