RTAP2DW16M25NS
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAP2DW16M25NS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 16POS 150MA 60V
Fitxak: RTAP2DW16M25NS.pdf
  • Mezua
RTAP2DW16M25NSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAP2DW16M25NS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 16POS 150MA 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3304 pcs Datuen fitxa RTAP2DW16M25NS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 60V
Amaiera estiloa PC Pin Series RTA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 10.20mm Dia Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 16 Poloniako kopuruan -
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Indizea geratzen da Continuous Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 16 Position BCD 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole Panel atzean sakonera 12.60mm
Uneko balorazioa 150mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Silver
Bizkarreko zirkuitua BCD Bota angelua 22.5°
Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 25.00mm