RTAC31W12M25NP
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAC31W12M25NP
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY
Fitxak: RTAC31W12M25NP.pdf
  • Mezua
RTAC31W12M25NPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAC31W12M25NP fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6153 pcs Datuen fitxa RTAC31W12M25NP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 25V Tentsioaren balorazioa - AC 25V
Amaiera estiloa Solder Lug Series 3
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 10.20mm Dia Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 12 Poloniako kopuruan 1
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Indizea geratzen da Continuous Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 12 Position SP12T 20mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount Panel atzean sakonera 18.70mm
Uneko balorazioa 20mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Gold
Bizkarreko zirkuitua SP12T Bota angelua 30°
Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 25.00mm