RM105002BCB
C&KC&K
RM105002BCB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RM105002BCB
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 5POS 500MA 24V
Fitxak: RM105002BCB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RM105002BCBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RM105002BCB fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 5POS 500MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36097 pcs Datuen fitxa RM105002BCB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Amaiera estiloa PC Pin
Series RM Panela ebakitzeko neurriak -
Beste izenak *RM105002BCB
CKN10700
Indar operatiboa 2.700gfm
Posizio kopurua 5 Poloniako kopuruan 1
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indizea geratzen da Fixed
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Rotary Switch 5 Position SP5T 500mA (DC) 24VDC Through Hole
Panel atzean sakonera 7.37mm Uneko balorazioa 500mA (DC)