PTS453TL38
C&KC&K
PTS453TL38 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTS453TL38
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Fitxak: 1.PTS453TL38.pdf2.PTS453TL38.pdf
  • Mezua
PTS453TL38ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTS453TL38 fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6502 pcs Datuen fitxa 1.PTS453TL38.pdf2.PTS453TL38.pdf
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu -
Aldatu funtzioa Off-Mom Series PTS453
Packaging Bulk eskema 4.50mm x 4.50mm
Beste izenak *PTS453TL38
CKN9019
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Indar operatiboa 130gf Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 25,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Grounding Pin
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 12VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Standard
Ekuatorearen orientazioa Top Actuated Ekintza materiala Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Aktiboaren luzera, angelu zuzena - PCBren bertikaleko altuera, bertikala 3.80mm
Produktu erlazionatuak
PTS525SM08
PTS525SM08
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Stockean: 3067 pcs
Deskarga: PTS525SM08.pdf
RFQ
PTS525SK10SMTRLFS
PTS525SK10SMTRLFS
fabrikatzaileak: C&K