MA10S6NCGD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MA10S6NCGD
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
Fitxak: MA10S6NCGD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MA10S6NCGDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MA10S6NCGD fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4936 pcs Datuen fitxa MA10S6NCGD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa PC Pin Series M
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.60mm Dia Indar operatiboa 2.880 ~ 5.041gfm
Posizio kopurua 10 Poloniako kopuruan 1
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 10 Position SP10T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Panel atzean sakonera 10.42mm
Uneko balorazioa 250mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Gold
Bizkarreko zirkuitua SP10T Bota angelua 36°
Ekintza mota Round (3.17mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 13.59mm