MA10L2NCGF
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MA10L2NCGF
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
Fitxak: MA10L2NCGF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MA10L2NCGFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MA10L2NCGF fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4823 pcs Datuen fitxa MA10L2NCGF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa PC Pin Series M
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.60mm Dia Indar operatiboa 2.880 ~ 5.041gfm
Posizio kopurua 10 Poloniako kopuruan 1
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak IP67 - Dust Tight, Waterproof
Deskribapen zehatza Rotary Switch 10 Position SP10T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Panel atzean sakonera 10.42mm
Uneko balorazioa 250mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)