LCGGM1T10JCE
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LCGGM1T10JCE
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Fitxak: LCGGM1T10JCE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
LCGGM1T10JCEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LCGGM1T10JCE fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15820 pcs Datuen fitxa LCGGM1T10JCE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Wire Leads
Aldatu funtzioa On-Mom Series LC
Askatasunaren indarra 6.000gf Pretravel 0.140" (3.6mm)
Packaging Bulk Overtravel 0.029" (0.74mm)
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Kargu operatiboa 0.340" (8.6mm)
Indar operatiboa 48gf Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 6,000 Cycles
Bidaia diferentziala 0.035" (0.9mm) Uneko balorazioa 10A (AC)