JS203011AQN
C&KC&K
JS203011AQN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JS203011AQN
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Fitxak: JS203011AQN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
JS203011AQNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JS203011AQN fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193818 pcs Datuen fitxa JS203011AQN.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 6V Amaiera estiloa PC Pin
Bidaia aldatu 2.00mm Aldatu funtzioa On-On-On
Series JS Packaging Bulk
Beste izenak *JS203011AQN
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Indar operatiboa - Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 5,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch DP3T Through Hole, Right Angle
Uneko balorazioa 300mA (DC) Kontaktuen denbora Not Specified
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Silver
Zirkuitua DP3T Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Aktiboaren luzera 2.00mm