ASKHF3A24AY
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASKHF3A24AY
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NO 25A 125V
Fitxak: ASKHF3A24AY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ASKHF3A24AYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASKHF3A24AY fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SNAP ACT SPST-NO 25A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6754 pcs Datuen fitxa ASKHF3A24AY.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Aldatu funtzioa Off-Mom
Series A Askatasunaren indarra 14gf
Pretravel 0.250" (6.35mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.141" (3.6mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Kargu operatiboa 0.718" (18.24mm) Indar operatiboa 113gf
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 75,000 Cycles Bidaia diferentziala -
Uneko balorazioa 25A (AC), 2A (DC) Zirkuitua SPST-NO