AP4D200SWBE
C&KC&K
AP4D200SWBE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AP4D200SWBE
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Fitxak: AP4D200SWBE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AP4D200SWBEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AP4D200SWBE fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7986 pcs Datuen fitxa AP4D200SWBE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Wire Leads
Aldatu funtzioa Off-Mom Series AP
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 13.80mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak *AP4D200SWBE
CKN9977
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 125mA (AC), 200mA (DC) Kolorea - Eragilea / Cap Black