8121SY3ZGE
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8121SY3ZGE
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Fitxak: 8121SY3ZGE.pdf
  • Mezua
8121SY3ZGEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8121SY3ZGE fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14273 pcs Datuen fitxa 8121SY3ZGE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Mota Standard Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa On-Mom Series 8020
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.50mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 75°C Muntaketa mota Panel Mount, Rear
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak Tactile Feedback Bizitza elektrikoa 60,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Uneko balorazioa 1A (AC/DC)