8121SDCGE
C&KC&K
8121SDCGE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8121SDCGE
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Fitxak: 8121SDCGE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
8121SDCGEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8121SDCGE fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8052 pcs Datuen fitxa 8121SDCGE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Mota Standard Amaiera estiloa PC Pin
Aldatu funtzioa On-Mom Series 8020
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.35mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak *8121SDCGE
8121SDCGE-ND
CKN1622
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 75°C
Muntaketa mota Panel Mount, Rear Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Tactile Feedback
Uneko balorazioa 1A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap White