8121SD9R2GE
C&KC&K
8121SD9R2GE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8121SD9R2GE
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Fitxak: 8121SD9R2GE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
8121SD9R2GEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8121SD9R2GE fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8728 pcs Datuen fitxa 8121SD9R2GE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Mota Standard Amaiera estiloa PC Pin
Aldatu funtzioa On-Mom Series 8020
Panela ebakitzeko neurriak - Packaging Bulk
Beste izenak *8121SD9R2GE
8121SD9R2GE-ND
CKN1617
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 75°C
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Tactile Feedback
Uneko balorazioa 1A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap White