3P3233002
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3P3233002
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V
Fitxak: 3P3233002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
3P3233002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3P3233002 fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2107 pcs Datuen fitxa 3P3233002.pdf
Amaiera estiloa Card Edge/Solder Pad Series 3P
Zabalera sekzioa 0.300" (7.62mm) Irakurri 0 ~ 9
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 31.65mm x 22.50mm Packaging Bulk
Irteerako kodea BCD Complement Tenperatura operatiboa -10°C ~ 65°C
Atal kopurua 3 Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In
Etxebizitza materiala Polycarbonate (PC) Ezaugarriak Dust Lens, Spacer Included
Amaitu kapsulak Included Bizitza elektrikoa 100,000 Cycles
Erakutsi karaktereak - Altuera - Deskribapen zehatza Thumbwheel Switch BCD Complement 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In
Flange atzean sakonera 32.15mm Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.1A @ 30VDC