216C00000
C&KC&K
216C00000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 216C00000
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena ROCKER BOOT CLEAR
Fitxak: 216C00000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
216C00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 216C00000 fabrikatzailea C&K
deskribapena ROCKER BOOT CLEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169848 pcs Datuen fitxa 216C00000.pdf
Mota Rocker Boot Hariaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.957" L x 0.748" W x 0.295" H (24.30mm x 19.00mm x 7.50mm) Series DM
Beste izenak *216C00000
216C00000-ND
CKN10072
Tenperatura operatiboa -
Ezaugarri muntatzea Front of Panel Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Kolore Clear
Aktiboen diametroa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: IMP POWER 5PR R/AH 5.7 5.7 TIN
Stockean: 7628 pcs
Deskarga: 2169869-2.pdf
RFQ
216KR11 NC032
216KR11 NC032
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SCREW
Stockean: 4259 pcs
Deskarga: 216KR11 NC032.pdf
RFQ
deskribapena: IMP,PWR,6PR,R/A HDR,5.7,5.7,6.9
Deskarga: 2169872-2.pdf
216KR13 NC032
216KR13 NC032
fabrikatzaileak: Alpha Wire
Deskarga: 216KR13 NC032.pdf
216LC5500K5PM8
216LC5500K5PM8
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 21UF 10% 500VAC CHAS MT
Stockean: 411 pcs
Deskarga: 216LC5500K5PM8.pdf
deskribapena: IMP,PWR,5PR,R/A,HDR,6.9,6.9,TIN
deskribapena: IMP,PWR,5PR,R/A,HDR,5.7,6.9,TIN
216KR16 NC032
216KR16 NC032
Deskarga: 216KR16 NC032.pdf
deskribapena: IMP,PWR,6PR,R/A HDR,6.9,6.9 TIN
216HC5500KR
216HC5500KR
deskribapena: CAP FILM 21UF 10% 500VAC AXIAL
Stockean: 254 pcs
Deskarga: 216HC5500KR.pdf
216KR9 NC032
216KR9 NC032