1201M2T3AV2BE2
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1201M2T3AV2BE2
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 1201M2T3AV2BE2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
1201M2T3AV2BE2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1201M2T3AV2BE2 fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14506 pcs Datuen fitxa 1201M2T3AV2BE2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu 2.16mm
Aldatu funtzioa On-On Series 1000
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C
Indar operatiboa - Muntaketa mota Through Hole, Right Angle, Vertical
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Kontaktuen denbora Not Specified
Harremanetarako materiala Copper Kontaktua Amaitu Gold
Zirkuitua DPDT Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyamide (PA), Nylon Aktiboaren luzera 4.72mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1201M2T3CQE2
1201M2T3CQE2
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Stockean: 15489 pcs
Deskarga: 1201M2T3CQE2.pdf
RFQ
1202
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: TERM SCREW 10-32 2 PIN PCB
Stockean: 64871 pcs
Deskarga: 1202.pdf
RFQ
1202
fabrikatzaileak: Adafruit
deskribapena: BARCODE MOD READ/SCAN CCD PS2
Deskarga: 1202.pdf
fabrikatzaileak: API Technologies Corp.
deskribapena: FILTER LC(PI) 2000PF CHASSIS