1201M2S3AGE2
C&KC&K
1201M2S3AGE2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1201M2S3AGE2
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Fitxak: 1201M2S3AGE2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
1201M2S3AGE2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1201M2S3AGE2 fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12076 pcs Datuen fitxa 1201M2S3AGE2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu 2.16mm
Aldatu funtzioa On-On Series 1000
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 65°C
Indar operatiboa - Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch DPDT Through Hole, Right Angle
Uneko balorazioa 6A (AC/DC) Kontaktuen denbora Not Specified
Harremanetarako materiala Copper Kontaktua Amaitu Gold
Zirkuitua DPDT Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyamide (PA), Nylon Aktiboaren luzera 4.72mm