UP2SC-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UP2SC-151-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 550MA 520 MOHM
Fitxak: 1.UP2SC-151-R.pdf2.UP2SC-151-R.pdf
  • Mezua
UP2SC-151-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UP2SC-151-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 150UH 550MA 520 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6655 pcs Datuen fitxa 1.UP2SC-151-R.pdf2.UP2SC-151-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
estali Shielded Series UNI-PAC™ 2SC
balorazio - Q @ Freq 90 @ 100kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant 6.3MHz Deskribapen zehatza 150µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 520 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 520 mOhm Max Uneko balorazioa 550mA
Uneko - Saturazioa 930mA