TR3-S505-V-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TR3-S505-V-15-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 15A 250V 5X20MM
Fitxak: TR3-S505-V-15-R.pdf
  • Mezua
TR3-S505-V-15-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TR3-S505-V-15-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CERAMIC 15A 250V 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2911 pcs Datuen fitxa TR3-S505-V-15-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Series S505 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Fuse mota Cartridge, Ceramic Uneko balorazioa 15A