TR1/6125TD1-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR1/6125TD1-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TR1/6125TD1-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 1A 125VAC 60VDC SMD
Fitxak: TR1/6125TD1-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
TR1/6125TD1-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TR1/6125TD1-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE BRD MNT 1A 125VAC 60VDC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79956 pcs Datuen fitxa TR1/6125TD1-R.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) Series BRICK 6125TD
Erantzun Denbora Slow Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Beste izenak 283-3073-1
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2.88
DC Erresistentzia hotza 0.168 Ohms Uneko balorazioa 1A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TR1/6125TD4-R
TR1/6125TD4-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE BRD MNT 4A 125VAC 60VDC SMD
Stockean: 160144 pcs
Deskarga: TR1/6125TD4-R.pdf
RFQ
TR1/6125TD1.5-R
TR1/6125TD1.5-R
deskribapena: FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 60VDC
Stockean: 73674 pcs
Deskarga: TR1/6125TD1.5-R.pdf
RFQ
TR1-12-X
TR1-12-X
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: ACC 1/2 THREADED ROD 1' 25.4MM