SDQ25-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-R47-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDQ25-R47-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 392NH SMD
Fitxak: SDQ25-R47-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2900 pcs
  • Mezua
SDQ25-R47-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDQ25-R47-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 392NH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70343 pcs Datuen fitxa SDQ25-R47-R.pdf
tolerantzia ±30% Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Shielded Series SDQ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Bobinak kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Indukzioa - seriean konektatuta 1.57µH Indukzioa - Paralelean konektatuta 392nH
Altuera 0.098" (2.50mm) Deskribapen zehatza Shielded 2 Coil Inductor Array 1.57µH Inductance - Connected in Series 392nH Inductance - Connected in Parallel 18.1 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3.71A Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) - Seriea 72.5 mOhm DC Erresistentzia (DCR) - Paraleloan 18.1 mOhm
Uneko saturazioa - Seriea 3.21A Uneko saturazioa - Paraleloa 6.43A
Oraingo balorazioa - Seriea 1.86A Oraingo balorazioa - Paraleloa 3.71A