SDH3812-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDH3812-R47-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 2.69A 32 MOHM
Fitxak: 1.SDH3812-R47-R.pdf2.SDH3812-R47-R.pdf
  • Mezua
SDH3812-R47-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDH3812-R47-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 470NH 2.69A 32 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6304 pcs Datuen fitxa 1.SDH3812-R47-R.pdf2.SDH3812-R47-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
estali Shielded Series SDH3812
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470nH Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470nH Shielded Wirewound Inductor 2.69A 32 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 32 mOhm Max Uneko balorazioa 2.69A
Uneko - Saturazioa 4.2A