SD3814-R82-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-R82-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SD3814-R82-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 2.18A 33 MOHM
Fitxak: 1.SD3814-R82-R.pdf2.SD3814-R82-R.pdf
  • Mezua
SD3814-R82-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SD3814-R82-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 820NH 2.18A 33 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4536 pcs Datuen fitxa 1.SD3814-R82-R.pdf2.SD3814-R82-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
estali Shielded Series SD38
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 820nH Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 820nH Shielded Wirewound Inductor 2.18A 33 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 33 mOhm Uneko balorazioa 2.18A
Uneko - Saturazioa 3.08A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SD3814-8R2-R
SD3814-8R2-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FIXED IND 8.2UH 753MA 279 MOHM