SD18-R82-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SD18-R82-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 3.24A 24.7 MOHM
Fitxak: SD18-R82-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3800 pcs
  • Mezua
SD18-R82-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SD18-R82-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 820NH 3.24A 24.7 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111339 pcs Datuen fitxa SD18-R82-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Shielded Series SD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak SD18-R82
SD18-R82-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 820nH Shielded Wirewound Inductor 3.24A 24.7 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 24.7 mOhm
Uneko balorazioa 3.24A Uneko - Saturazioa 3.6A