SD12-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-R47-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SD12-R47-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 3.19A 24.6 MOHM
Fitxak: SD12-R47-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3800 pcs
  • Mezua
SD12-R47-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SD12-R47-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 470NH 3.19A 24.6 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100774 pcs Datuen fitxa SD12-R47-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Shielded Series SD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak SD12-R47
SD12-R47-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.19A 24.6 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 24.6 mOhm
Uneko balorazioa 3.19A Uneko - Saturazioa 3.86A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SD1206S040S1R0
SD1206S040S1R0
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 1A 1206
Stockean: 143146 pcs
Deskarga: SD1206S040S1R0.pdf
RFQ
SD12-820-R
SD12-820-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FIXED IND 82UH 326MA 2.36 OHM
Stockean: 85947 pcs
Deskarga: SD12-820-R.pdf
RFQ
SD12-7
SD12-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 12V 25V SOD323