R60100-1STR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R60100-1STR
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
Fitxak:
  • Mezua
R60100-1STRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R60100-1STR fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5189 pcs Datuen fitxa
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Screw Terminal
Series R600 Orientazio -
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Fuseholder mota Block Fuse mota Cartridge
Fuse Size 1.34" Dia x 7.88" L (34mm x 200mm) Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class R
Deskribapen zehatza Fuse Block 100A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Uneko balorazioa 100A