R25030-1PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
R25030-1PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R25030-1PR
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Fitxak: R25030-1PR.pdf
  • Mezua
R25030-1PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R25030-1PR fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4696 pcs Datuen fitxa R25030-1PR.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa Screw Terminal, Pressure Plate
Series R250 Beste izenak 283-3113
R25030-1PR-ND
R250301PR
Orientazio - Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class R Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala -