NITD32M50
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NITD32M50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NITD32M50
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 50A 415VAC CYLINDR
Fitxak: NITD32M50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
NITD32M50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NITD32M50 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CRTRDGE 50A 415VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3572 pcs Datuen fitxa NITD32M50.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 415V Tamaina / dimentsioa 0.689" Dia x 1.398" L (17.50mm x 35.50mm)
Series NITD Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2700
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 50A
Class - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 80kA
Homologazioak - eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NITD20
NITD20
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
Stockean: 5749 pcs
Deskarga: NITD20.pdf
RFQ
NITD16
NITD16
deskribapena: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
Stockean: 7250 pcs
Deskarga: NITD16.pdf
RFQ
NITD20M25
NITD20M25
deskribapena: FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
Deskarga: NITD20M25.pdf
NITD4
NITD4
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 4A 550VAC CYLINDR
Deskarga: NITD4.pdf
NITD6
NITD6
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 6A 550VAC CYLINDR
Deskarga: NITD6.pdf
NITD32
NITD32
deskribapena: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR