MPI2520R1-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI2520R1-R47-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPI2520R1-R47-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD
Fitxak: MPI2520R1-R47-R.pdf
  • Mezua
MPI2520R1-R47-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPI2520R1-R47-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2930 pcs Datuen fitxa MPI2520R1-R47-R.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series MPI2520
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 283-4476-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 470nH Shielded Multilayer Inductor 4.5A 24 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 24 mOhm Max
Uneko balorazioa 4.5A Uneko - Saturazioa 4.8A