MLVB06V18C0R5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVB06V18C0R5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLVB06V18C0R5
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 105V 0603
Fitxak: MLVB06V18C0R5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
MLVB06V18C0R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLVB06V18C0R5 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 105V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 773016 pcs Datuen fitxa MLVB06V18C0R5.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 105V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 120V Series MLVB
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 283-3003-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 18V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia -
Deskribapen zehatza 105V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Edukiera @ maiztasuna 0.5pF @ 1MHz