MLVA02V05C033
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVA02V05C033 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLVA02V05C033
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 11V 0201
Fitxak: MLVA02V05C033.pdf
  • Mezua
MLVA02V05C033ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLVA02V05C033 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 11V 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5075 pcs Datuen fitxa MLVA02V05C033.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 11V Varistor tentsioa (min) 8V
Varistor Tentsioa (Max) 14V Series MLVA
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 283-2987-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 5.5V
Gehienezko AC bolumena 4V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 11V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric)
Edukiera @ maiztasuna 33pF @ 1MHz