MDH-V-21-RTR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDH-V-21-RTR
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena 6.3X32MM, HIGH SURGE WITHSTAND.
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MDH-V-21-RTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDH-V-21-RTR fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena 6.3X32MM, HIGH SURGE WITHSTAND. Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 22092 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 150V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Series MDH-R
Erantzun Denbora - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole I2t urtzea 5100
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0024 Ohms
Uneko balorazioa 21A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200A Homologazioak cURus