HCF1007-R30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-R30-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HCF1007-R30-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 300NH 30A 0.9 MOHM SMD
Fitxak: HCF1007-R30-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
HCF1007-R30-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HCF1007-R30-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 300NH 30A 0.9 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52835 pcs Datuen fitxa HCF1007-R30-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
estali Unshielded Series HCF1007
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 300nH Altuera - Eserita (Max) 0.262" (6.65mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 300nH Unshielded Wirewound Inductor 30A 0.9 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.9 mOhm Uneko balorazioa 30A
Uneko - Saturazioa 48A