HC2LP-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC2LP-2R2-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2LP-2R2-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM
Fitxak: HC2LP-2R2-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
130 pcs
260 pcs
650 pcs
910 pcs
1300 pcs
3250 pcs
  • Mezua
HC2LP-2R2-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2LP-2R2-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28046 pcs Datuen fitxa HC2LP-2R2-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm)
estali Unshielded Series HC2LP
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1161-2
HC2LP-2R2
HC2LP-2R2-ND
HC2LP2R2R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 300kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.440" (11.18mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 24.3A 2.3 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 2.3 mOhm Max
Uneko balorazioa 24.3A Uneko - Saturazioa 31.9A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HC2K-DC6V-F
HC2K-DC6V-F
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V
Stockean: 5834 pcs
Deskarga: HC2K-DC6V-F.pdf
RFQ
HC2LP-R47-R
HC2LP-R47-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FIXED IND 470NH 52.9A 0.6 MOHM