H25030-3PR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H25030-3PR
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Fitxak: H25030-3PR.pdf
  • Mezua
H25030-3PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H25030-3PR fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2917 pcs Datuen fitxa H25030-3PR.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa Screw Terminal, Pressure Plate
Series H250 Orientazio -
Zirkuitu kopurua 3 Muntaketa mota Chassis Mount
Fuseholder mota Block Fuse mota Cartridge
Fuse Size - Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class H
Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Uneko balorazioa 30A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
H25060-1CR
H25060-1CR
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
Stockean: 6533 pcs
Deskarga: H25060-1CR.pdf
RFQ
H25030-2SR
H25030-2SR
deskribapena: FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Stockean: 3590 pcs
Deskarga: H25030-2SR.pdf
RFQ
H25030-3P
H25030-3P