GMC-600MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMC-600MA
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F
Fitxak: GMC-600MA.pdf
  • Mezua
GMC-600MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMC-600MA fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5404 pcs Datuen fitxa GMC-600MA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series GMC Erantzun Denbora Medium
Packaging - Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
I2t urtzea 0.6 Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.282 Ohms Uneko balorazioa 600mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A
Homologazioak CCC, CSA, MITI, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GMC-600-R
GMC-600-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 24554 pcs
Deskarga: GMC-600-R.pdf
RFQ
GMC-63-R
GMC-63-R
deskribapena: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 15320 pcs
Deskarga: GMC-63-R.pdf
RFQ
GMC-500MA
GMC-500MA
deskribapena: GMC 500MA BUSS FUSE
Deskarga: GMC-500MA.pdf
GMC-6-R
GMC-6-R
deskribapena: FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM
Deskarga: GMC-6-R.pdf
GMC-6.3A
GMC-6.3A
deskribapena: GMC 6A BUSS FUSE
Deskarga: GMC-6.3A.pdf
GMC-630-R
GMC-630-R
deskribapena: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Deskarga: GMC-630-R.pdf
GMC-7-R
GMC-7-R
deskribapena: FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM
Deskarga: GMC-7-R.pdf
GMC-630MA
GMC-630MA
deskribapena: UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F
Deskarga: GMC-630MA.pdf
GMC-5A
GMC-5A
Deskarga: GMC-5A.pdf
GMC-6A
GMC-6A
deskribapena: GMC 6.3A BUSS FUSE
Deskarga: GMC-6A.pdf
GMC-63MA
GMC-63MA
Deskarga: GMC-63MA.pdf
deskribapena: FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM