GMA-100MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMA-100MA
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena GMA 100MA BUSS FUSE
Fitxak: GMA-100MA.pdf
  • Mezua
GMA-100MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMA-100MA fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena GMA 100MA BUSS FUSE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5639 pcs Datuen fitxa GMA-100MA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series GMA Erantzun Denbora Fast
Packaging - Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
I2t urtzea 0.0001 Fuse mota Cartridge, Glass
Uneko balorazioa 100mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GMA-1.6A
GMA-1.6A
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: GMA 1.6A BUSS FUSE
Stockean: 3049 pcs
Deskarga: GMA-1.6A.pdf
RFQ
GMA-100-R
GMA-100-R
deskribapena: FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 28190 pcs
Deskarga: GMA-100-R.pdf
RFQ
GMA-10-R
GMA-10-R
deskribapena: FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Deskarga: GMA-10-R.pdf
GMA-125MA
GMA-125MA
deskribapena: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 12
Deskarga: GMA-125MA.pdf
GMA-15-R
GMA-15-R
deskribapena: FUSE GLASS 15A 125VAC 5X20MM
Deskarga: GMA-15-R.pdf
GMA-15A
GMA-15A
deskribapena: GMA 15A BUSS FUSE
Deskarga: GMA-15A.pdf
Deskarga: GMA-1.5A.pdf
GMA-125-R
GMA-125-R
deskribapena: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Deskarga: GMA-125-R.pdf
GMA-1.6-R
GMA-1.6-R
deskribapena: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Deskarga: GMA-1.6-R.pdf
GMA-1A
GMA-1A
deskribapena: GMA 1A BUSS FUSE
Deskarga: GMA-1A.pdf
GMA-10A
GMA-10A
deskribapena: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 10
Deskarga: GMA-10A.pdf
deskribapena: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM