GDB-400MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GDB-400MA
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Fitxak: GDB-400MA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
GDB-400MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GDB-400MA fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena BUSS SMALL DIMENSION FUSE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 14567 pcs Datuen fitxa GDB-400MA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series GDB Erantzun Denbora Fast
Packaging - Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable I2t urtzea 0.18
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 2 Ohms
Uneko balorazioa 400mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak VDE, UR