GDB-160MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GDB-160MA
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Fitxak: GDB-160MA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
GDB-160MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GDB-160MA fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena BUSS SMALL DIMENSION FUSE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 17162 pcs Datuen fitxa GDB-160MA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series GDB Erantzun Denbora Fast
Packaging - Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable I2t urtzea 0.008
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 9.1 Ohms
Uneko balorazioa 160mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak VDE, UR