GDA-800MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GDA-800MA
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Fitxak: GDA-800MA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
GDA-800MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GDA-800MA fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena BUSS SMALL DIMENSION FUSE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 12545 pcs Datuen fitxa GDA-800MA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series GDA Erantzun Denbora Fast
Packaging - Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
I2t urtzea 0.097 Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.245 Ohms Uneko balorazioa 800mA