FWS-15A20F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWS-15A20F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FWS-15A20F
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 1.4KVAC/1KVDC
Fitxak: FWS-15A20F.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 745 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FWS-15A20Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FWS-15A20F fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 1.4KVAC/1KVDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 745 pcs Datuen fitxa FWS-15A20F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1kV Tentsioaren balorazioa - AC 1.4kV
Tamaina / dimentsioa 0.807" Dia x 5.000" L (20.50mm x 127.00mm) Series FWS
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 209 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 15A Class -