FWH-020A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-020A6F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FWH-020A6F
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC
Fitxak: FWH-020A6F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
FWH-020A6Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FWH-020A6F fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5033 pcs Datuen fitxa FWH-020A6F.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 600V Tamaina / dimentsioa 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Series FWH Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 75
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 20A