FWA-5A10F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWA-5A10F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FWA-5A10F
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG
Fitxak: FWA-5A10F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
FWA-5A10Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FWA-5A10F fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CARTRIDGE 5A 150VAC/VDC 5AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4173 pcs Datuen fitxa FWA-5A10F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 150V Tentsioaren balorazioa - AC 150V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series FWA
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 5A Class -