FP1308R1-R32-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1308R1-R32-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 320NH 57A 0.32 MOHM
Fitxak: FP1308R1-R32-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
FP1308R1-R32-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1308R1-R32-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 320NH 57A 0.32 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80995 pcs Datuen fitxa FP1308R1-R32-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.528" L x 0.500" W (13.40mm x 12.70mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1308R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 320nH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 320nH Unshielded Wirewound Inductor 57A 0.32 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.32 mOhm Uneko balorazioa 57A
Uneko - Saturazioa 52A