FP1211R1-R230-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1211R1-R230-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FP1211R1 FLATPAC 230NH 68A 2
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FP1211R1-R230-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1211R1-R230-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FP1211R1 FLATPAC 230NH 68A 2 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 119248 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa -
estali - Series -
balorazio - Q @ Freq -
Pakete / kasua - Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota - Materiala - Core -
induktantzia 230nH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 230nH Inductor DC Erresistentzia (DCR) -
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FP12457_LISA2-W-PIN
FP12457_LISA2-W-PIN
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND
Stockean: 37867 pcs
Deskarga:
RFQ
FP12213_LISA2-W-CLIP
FP12213_LISA2-W-CLIP
fabrikatzaileak: LEDiL