FP1108L1-R330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1108L1-R330-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FLAT PAC POWER 330NH 2 PADS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
450 pcs
  • Mezua
FP1108L1-R330-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1108L1-R330-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FLAT PAC POWER 330NH 2 PADS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 89167 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm)
estali Unshielded Series FP1108
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 330nH Altuera - Eserita (Max) 0.327" (8.30mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) -