FP1005R1-R15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1005R1-R15-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1005R1-R15-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 53A 0.39 MOHM
Fitxak: FP1005R1-R15-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
950 pcs
  • Mezua
FP1005R1-R15-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1005R1-R15-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 150NH 53A 0.39 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103361 pcs Datuen fitxa FP1005R1-R15-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1005
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1568-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.39 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.39 mOhm
Uneko balorazioa 53A Uneko - Saturazioa 47A