FL11T200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FL11T200
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE LINK 200A 27KVAC
Fitxak: 1.FL11T200.pdf2.FL11T200.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 608 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
FL11T200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FL11T200 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE LINK 200A 27KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 608 pcs Datuen fitxa 1.FL11T200.pdf2.FL11T200.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 27kV Tamaina / dimentsioa 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm)
Series Edison™ Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Fuse Link
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Fuse mota Fuse Link Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 200A Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa - Homologazioak -
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FL11T3
FL11T3
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE LINK 3A 27KVAC
Stockean: 4249 pcs
Deskarga: FL11T3.pdf
RFQ
FL11T15
FL11T15
deskribapena: FUSE LINK 15A 27KVAC
Stockean: 4116 pcs
Deskarga: FL11T15.pdf
RFQ
FL11T5
FL11T5
deskribapena: FUSE LINK 5A 27KVAC
Deskarga: FL11T5.pdf
FL11T40
FL11T40
deskribapena: FUSE LINK 40A 27KVAC
Deskarga: FL11T40.pdf
FL11T30
FL11T30
deskribapena: FUSE LINK 30A 27KVAC
Deskarga: FL11T30.pdf
FL11T2
FL11T2
deskribapena: FUSE LINK 2A 27KVAC
Deskarga: FL11T2.pdf
FL11T50
FL11T50
deskribapena: FUSE LINK 50A 27KVAC
Deskarga: FL11T50.pdf
FL11T100
FL11T100
deskribapena: FUSE LINK 100A 27KVAC
Deskarga: FL11T100.pdf
FL11T20
FL11T20
deskribapena: FUSE LINK 20A 27KVAC