EM257508HC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EM257508HC
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM
Fitxak: EM257508HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
EM257508HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EM257508HC fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78110 pcs Datuen fitxa EM257508HC.pdf
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Solder Series Euro-Mag EM2575
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 8
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Posizio kopurua 8 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.327" (8.30mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Thermoplastic Goiburuko orientazioa 90°, Right Angle
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90°, Right Angle Through Hole
Oraina - UL 16A Oraina - IEC -
Kontaktuaren luzera 0.177" (4.50mm) Kontaktua Amaitu Amaitu Tin